Minu konto

Telli Online'st

Minu konto

Jacadi e-poest tellimiseks ja ostuhüvede kasutamiseks on vajalik eelnev registreerimine ning kliendikonto loomine. Konto omanikuna saate alati esimesena teada uutest toodetest ja kampaaniatest, luua lemmiktoodete liste ja jälgida tellimuse ajalugu ning staatust.

Kohaletoimetamine

Jacadi e-poest ostes on võimalik tellimust kätte saada 3. erineval moel.

1) Ise poodi järele (0 EUR). Tellimusele saab Jacadi kauplusesse Väike-Karja 12, Tallinn järele tulla alates ostule järgnevast tööpäevast (E-R). Kui ost tehakse reedel, saab tellimuse kätte alates esmaspäevast. Kui ost tehakse teisipäeval, saab ostu kätte alates kolmapäevast jne. Kauplus on avatud E-R 10-19, L 11-17.

2) Itella SmartPOST pakiautomaat (2,90 EUR). Tellimus jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati viie tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest Teie e-posti aadressile.
* Toote tellimiseks Itella SmartPOST pakiautomaati valige sobiv linn ja pakiautomaat.
* Kui tellitud kaup on jõudnud Itella SmartPOST pakiautomaati, tuleb Teile selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.
PS! Palun säilitage SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saab kasutada samas SMS-is olnud tagastuskoodi;
* Saadetist hoitakse Itella SmartPOST pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Te ei lähe Saadetisele selle aja jooksul järgi, saadetakse see tagasi Jacadi.ee-le.

3) Kulleriga kohale (5,50 EUR). Tellitud Saadetis toimetatakse kulleriga Teie tellimuses märgitud aadressini 5 päeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest Teie e-posti aadressile;
* Saadetise pakendi peal on Toote triipkood, mille numbrit tuleb säilita kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni – kauba võimalikul tagastamisel tuleb kasutada triipkoodi;
* Ebaõnnestunud väljastuskatse korral jääb saadetis hoiule postiasutusse ning Teile edastatakse postisaadetise saabumise teade kirja, SMS-i või e-kirja teel.
*Juhul, kui saadetisele ei minda järgi käesolevas punktis sätestatud tähtaja jooksul, tuleb korduva koheletoomisega seotud kulud tasuda saadetise Saajal e. Teil endal.

Tellimus peaks Teieni jõudma ideaalses korras ja kinnises pakendis. Kui pakend on transpordil viga saanud, siis palume sellest kohe teada anda e-posti teel info@jacadi.ee või helistades +372 6010231.

Jacadi kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Tellimus on jõudnud Teie poolt valitud sihtkohta või juhul, kui kuller ei ole saanud tellimust Teile mingil põhjusel toimetada.

Tasumine

Jacadi e-poes on võimalik tasuda tellimuse eest Visa ja MasterCard krediitkaardiga.

Makse teostamine toimub turvalises maksekeskkonnas, mis asub väljaspool Jacadi e-poe keskkonda. Jacadil ligipääs krediitkaardi andmetele puudub.

Tagastamine ja vahetus

1) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva.
2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peab Tarbija käsitsema ja kasutama tooteid nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vorm on lisatud saadetisele ning tagastada see hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Pakiautomaadi kaudu tellitud tooted tuleb tagastada sama uksekoodi kasutades. Postkontorisse või kulleriga tellitud tooted tuleb tagastada aadressile Väike-Karja 12, 10140, Tallinn.
4) Kauba tagastamise kulud kannab ostja, väja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt. vale- või defektiga easi). 14 päeva jooksul on õigus saata tagasi siltidega ja puhtad tooted. Kliendil on võimalus vahetada või tagastada korralik toode ka Jacadi kaupluses arve alusel, mis on talle pakiga kaasa pandud.
5) Jacadi tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, välja arvatud eseme transpordiga seotud kulud.