Minu konto
Prindi

Juukseklamber

Aksessuaarid

(Pole arvamusi)

Kirjuta arvamusTootekood 2014909

1) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva.
2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peab Tarbija käsitsema ja kasutama tooteid nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vorm on lisatud saadetisele ning tagastada see hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Pakiautomaadi kaudu tellitud tooted tuleb tagastada sama uksekoodi kasutades. Postkontorisse või kulleriga tellitud tooted tuleb tagastada aadressile Väike-Karja 12, 10140, Tallinn.
4) Kauba tagastamise kulud kannab ostja, väja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt. vale- või defektiga easi). 14 päeva jooksul on õigus saata tagasi siltidega ja puhtad tooted. Kliendil on võimalus vahetada või tagastada korralik toode ka Jacadi kaupluses arve alusel, mis on talle pakiga kaasa pandud.
5) Jacadi tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, välja arvatud eseme transpordiga seotud kulud.